Wdrożenie Weaver WMS w firmie Eurofrance.

W lutym 2018 roku Bizhouse sp. z o.o. przeprowadziła w firmie Eurofrance wdrożenie systemu Weaver WMS do zarządzania gospodarką magazynową. Wdrożenie obejmowało instalację oraz konfigurację systemu na serwerze, stanowiskach typu desktop i mobile oraz szkolenie personelu w zakresie obsługi programu.

W ramach wdrożenia wykonano integrację systemu Weaver WMS z dotychczas stosowanym przez firmę Eurofrance systemem księgowym Subiekt GT. Dodatkowo została też wykonana integracja ze sklepem internetowym Shoper. W 2019 roku wykonaliśmy dla naszego klienta kolejną integrację z platformą e-commerce - Magento.

Podsumowanie listu referencyjnego brzmiało: "Zarówno wdrożenie systemu, jak i zlecona niedawno integracja zostały wykonane zgodnie z pierwotnymi założeniami. Proces wdrożenia został przeprowadzony bez zastrzeżeń. Szkolenie personelu zostało wykonane w sposób profesjonalny i było bardzo merytoryczne. Pracownicy z powodzeniem wykorzystują przekazaną wiedzę podczas pracy z systemem Weaver WMS. Z przyjemnością stwierdzamy, że firma Bizhouse Sp. z o. o. jest pewnym i godnym zaufania partnerem do współpracy podczas realizacji wdrożeń systemów magazynowych."

Zaufało nam ponad 900 klientów