System raportowania dla firmy Grecos.

We współpracy z firmą Supremo z Poznania wykonaliśmy i wdrożyliśmy system ankiet badających zadowolenie klientów firmy Grecos Holiday z obsługi podczas pobytu na wypoczynku.

Logo Grecos
Grafika przedstawiająca ankietę Grecos

Działanie systemu.

System pozwala na dowolne dostosowanie oraz zmianę pytań ankiety przez pracowników firmy Grecos, dzięki temu ankieta ma charakter adaptacyjny i można ją dostosować do szczególnych sytuacji występujących w danym sezonie urlopowym.

System ankiet automatycznie pobiera informację o lotach oraz o pasażerach. Uczestnicy wycieczek organizowanych przez Grecos'a otrzymują automatycznie kod sms'owo lub mailowo, pozwalający na zalogowanie się do systemu ankiet. Jest to możliwe dzięki integracji z systemem do wysyłki SMS, jakim jest Redlink.

Po wypełnieniu ankiety pracownicy Grecos Holiday mają możliwość wnikliwej analizy odpowiedzi udzielonych przez uczestników. System automatycznie wysyła odpowiedzi w formacie MS Excel na wskazane adresy e-mail pracowników Grecos Holiday.

Interfejs zarządzania programem firmy Grecos

Proste zarządzanie listami pasażerów.

Oprócz systemu ankiet wykonany oraz wdrożony został zaawansowany system do zarządzania listami pasażerskimi PNL. Firma Grecos Holiday współpracuje z wieloma partnerami biznesowymi, od których kupuje lub którym sprzedaje miejsca wycieczkowe. System umożliwia automatyzację procesu i wysłanie listy pasażerów na czas. System działa w chmurze Microsoft AZURE.

Wybrane funkcje systemu PNL:

Pobieranie list pasażerskich z systemu Victor,

Integracja z webservice takich firm jak TUI, Itaka oraz Rainbow Tours,

Tworzenie listy pasażerów i eksport danych do formatu MS Excel,

Możliwość zaawansowanej edycji zakresu wysyłanych danych z dokładnością do użytkownika i lotniska,

Powiadomienia przychodzące i wychodzące,

Webservice po stronie Grecos, pozwalający partnerom na wgrywanie list pasażerskich.

Zaufało nam ponad 900 klientów