Bezpłatny program magazynowy!

Weaver WMS (Warehouse Management System) jest programem magazynowym, dedykowanym dla firm posiadających średniej wielkości magazyn, którym chcą w sprawny sposób zarządzać.

Intuicyjny i przyjazny interfejs użytkownika powoduje, że program można zacząć używać od razu po zainstalowaniu. Cała konfiguracja odbywa się za pomocą kreatora, który prowadzi użytkownika za rękę. Aby maksymalnie uprościć proces przyjmowania i wydawania towaru, a zarazem pilnować porządku w programie możliwe jest narysowanie

Nie trzeba pamiętać kodów miejsc magazynowych, czy okresów przydatności towarów, wszystko te elementy podpowiadane są użytkownikowi na planie magazynu. Już po kilku minutach można wystawiać dokumenty magazynowe, tworzyć zamówienia do dostawców, zamówienia od klientów, wystawiać faktury VAT, podglądać stany magazynowe w klasyczny sposób oraz na planie magazynu.

Za pomocą raportu z rotacji materiałów łatwo można zidentyfikować towary, które rotują najlepiej i najsłabiej, a taka wiedza może okazać się przydatna podczas działań mających na celu maksymalizację zysku firmy.

Weaver WMS - reklama

Pobierz teraz wersję 30-dniową programu Weaver WMS, następnie możesz zdecydować której wersji chcesz użyć docelowo. Bezpłatnej, czy płatnej. Wgranie klucza odbywa się bez utraty danych.

DOKUMENTY DOSTĘPNE W PROGRAMIE

Program do magazynu Weaver WMS umożliwia wystawianie dokumentów magazynowych, ich edycję, przyjmowanie oraz wydawanie towaru na ich podstawie oraz zarządzanie nimi. Dokumenty magazynowe oraz funkcje programu magazynowego z nimi związane:

Dokumenty zewnętrzne

Dokumenty wystawiane i dostarczane zewnętrznym podmiotom

 • Faktura VAT
 • Faktura VAT Proforma
 • Faktura VAT Korekta
 • Wydanie zewnętrzne
 • Przyjęcie zewnętrzne
 • Zamówienie do dostawcy
 • Zamówienie do klienta
 • Korekta

Dokumenty wewnętrzne

Dokumenty głównie do użytku wewnętrznego w firmie

 • Przychów wewnętrzny
 • Rozchód wewnętrzny
 • Przesunięcie magazynowe
 • Przesunięcie międzymagazynowe
 • Inwentaryzacja

Produkcja & Inne

Dokumenty związane z produkcją i innymi dodatkowymi zadaniami

 • Zlecenie wydania produkcyjnego
 • Zlecenie produkcyjne
 • Tworzenie [WZ] na podstawie Zamówienia od Klienta
 • Tworzenie [PZ] na podstawie Zamówienia do Dostawcy
 • Wystawianie faktury VAT z pojedynczego dokumentu [WZ] oraz z kilku dokumentów jednocześnie

FAKTY DOTYCZĄCE WEAVER WMS

Poniżej znajduje się kilka faktów dotyczących bezpłatnego programu magazynowego Weaver WMS.

337

Wersji Weaver WMS

78

Tys. linii kodu

112

TYS. URUCHOMIEŃ PROGRAMU

Wystawianie faktur w programie magazynowym

W bardzo prosty i szybki sposób można wystawiać Faktury VAT. Faktura może być tworzona z dokumentu [WZ], może być fakturą usługową oraz fakturą mieszaną. Cały proces jest bardzo zwinny i elastyczny, można go przeprowadzać z poziomu różnych miejsc aplikacji. Pozycje faktury są podpowiadane, dzięki czemu tworzenie faktury jest jeszcze szybsze.

Wszystkie dokumenty w systemie Weaver WMS można dostosować do własnych potrzeb za pomocą Projektanta Wydruku. Umożliwia on dodawanie, usuwanie oraz przystosowywanie pól dokumentu. Dokumenty są numerowane automatycznie według jednego z wybranych wzorców numerowania. Możliwe jest też definiowanie własnych wzorców numerowania dokumentów.

Kreator konfiguracji

Kreator w prosty i intuicyjny sposób przeprowadza użytkownika przez proces tworzenia bazy danych zawierającej informacje niezbędne do pracy z programem, począwszy od danych własnej firmy, projektowanie magazynu, danych dostawców, odbiorców i gromadzenie informacji o produktach które znajdują się w magazynie.

Tworzenie bazy danych podzielone jest na etapy przez które kreator prowadzi użytkownika w odpowiedniej kolejności, podpowiadając jednocześnie jak krok po kroku należy postępować wyświetlając czytelne i zrozumiałe opisy i komunikaty. Umożliwia nie tyko stworzenie pierwotnej bazy danych, ale i jej modyfikację, ponieważ przy jego pomocy również w późniejszym czasie można dodawać i modyfikować zgromadzone wcześniej informacje.

Przeprowadzanie inwentaryzacji

Program do magazynowania Weaver WMS umożliwia wykonywanie inwentaryzacji produktów, które znajdują się w magazynach, oraz ich archiwizację. Inwentaryzacji można dokonać zarówno dla wszystkich magazynów jednocześnie, ale również dla pojedynczych jednostek według różnych konfiguracji kryteriów takich jak: wybór poszczególnego magazynu, sektora, podsektora, wyboru danego asortymentu znajdującego się we wskazanym miejscu. Dodatkowym atutem jest także księgowanie przeprowadzonej inwentaryzacji, zamykanie oraz możliwość wprowadzania w trakcie jej trwania rzeczywistej ilości danego towaru znajdującego się w magazynie.

Możliwość zaprojektowania magazynu

To co wyróżnia program Weaver WMS od innych programów to możliwość projektowania własnych magazynów. W prosty sposób umożliwia wykonanie planu posiadanych magazynów, podzielenie ich na poszczególne sektory i podsektory z uwzględnieniem ich rzeczywistych wymiarów. Każda część na planie magazynu jest oznaczana odpowiednim kodem, a każdy sektor można dowolnie opisać np. nazwą towarów w nim magazynowanych, co pozwala na znaczne ułatwienie szukania na planie, bez konieczności pamiętania co w jakim miejscu się znajduje.

Pozycje towarów w magazynach na podstawie planów widoczne są także przy wprowadzaniu różnego typu dokumentów magazynowych takich jak wydania i przyjęcia zewnętrzne. Daje to możliwość szybkiej lokalizacji zamawianych przedmiotów, a tym samym znaczne przyspieszenie samej transakcji.

Szybki kontakt z nami
Za pomocą poniższego formularza

Wszystko pod kontrolą

Raporty dostępne w programie magazynowym Weaver WMS pozwalają na kontrolę ilościową i wartościową towarów znajdujących się w magazynie. Wszystko dostępne za pomocą jednego kliknięcia. Dane można dowolnie filtrować, grupować i wyświetlać. Najnowocześniejsze kontrolki pozwalają na wyświetlanie danych w przystępny i intucyjny sposób (przykładowo rotacja materiałów prezentowana jest za pomocą wykresu) - obraz potrafi powiedzieć dużo więcej niż same liczby.

Oto typy raportów dostępne w programie do magazynu Weaver WMS:

LiteWeaver WMS

0

 • 100
 • 100

StandardWeaver WMS

od196

 • nieograniczona
 • nieograniczona

AdvancedWeaver WMS

1999

 • nieograniczona
 • nieograniczona

Pobierz teraz wersję 30-dniową programu Weaver WMS, następnie możesz zdecydować której wersji chcesz użyć docelowo. Bezpłatnej, czy płatnej. Wgranie klucza odbywa się bez utraty danych.

Historia wersji Weaver WMS

Program magazynowy Weaver jest regularnie aktualizowany, aby sprostać wymaganiom rynku oraz użytkowników. Dobre oprogramowanie, to oprogramowania nastawione na słuchanie potrzeb użytkowników i adaptację.

Od kilku lat program jest rozwijany zgodnie z sugestiami naszych klientów. Dzięki bardzo sprawnemu systemowi aktualizacji, jesteśmy w stanie szybko reagować na sugestie oraz prośby użytkowników systemu. Weaver WMS stawia na przejrzystość oraz prostotę obsługi, przy jednoczesnym zaawansowaniu funkcji systemu. Poniżej prezentujemy skróconą wersję ważniejszych aktualizacji programu.

Praca na systemach Windows

Program magazynowy Weaver WMS w wersji Desktop działa na systemach operacyjnych z rodziny Windows. W szczególności na Windows 10, 8.1, 8, 7 oraz Vista.

Do prawidłowego działania zalecana jest najnowsza wersja .NET Framework, który jest częścią systemu Windows. System od wersji 2.0 nie działa na Windows XP.

Weaver WMS is supported by Weaver Software on the following editions of Windows 10 – Windows 10 Pro, Windows 10 Education, and Windows 10 Enterprise. Weaver WMS is supported on the in-market supported servicing branches of Windows 10 including - Current Branch, Current Branch for Business and following Long-Term Servicing branches.

Windows 10 Compatible

Wybrani klienci