Rozszerzenie mobilne systemu Weaver WMS

Dzięki Weaver WMS Advanced posiadasz dostęp do bazy danych z dowolnego miejsca na świecie.

Prezentacja produktów

Pracuj na dowolnym urządzeniu przez przeglądarkę

Weaver WMS Advanced jest rozszerzeniem Weaver WMS Standard, umożliwiającym pracę programu z urządzeniami mobilnymi wyposażonymi w systemy Android oraz Windows Phone. System umożliwia również pracę z czytnikami kodów podłączonymi do urządzeń mobilnych lub wbudowanymi w urządzenia. Dzięki Weaver WMS Advanced można dodać dokument WZ/PZ/PW/RW na tablecie, a pozycje dokumentu dodawać poprzez skanowanie kolejnych kodów produktów, czy też materiałów. Dzięki rozszerzeniu praca z systemem staje się przyjemnością. Rozszerzenie jest w pełni kompatybilne z podstawową wersją systemu na komputery oraz laptopy. Dzięki kompatybilności możliwy jest podgląd stanów magazynowych na komputerze w stanie rzeczywistym, jak również śledzenie działań mobilnych.

Wersja mobilna systemu Weaver WMS dostępna jest poprzez przeglądarkę internetową, w którą wyposażone są urządzenia mobilne (smartphony, tablety). Wystarczy zainstalować sieć bezprzewodową w obrębie firmy, by cieszyć się mobilnością systemu magazynowego.

Jak działa rozszerzenie Advanced?

Zaprojektowane tak, aby wyeliminować ryzyko kliknięcia w nieodpowiednią funkcje. Korzystając z systemu, masz możliwość:

Przyjęcia zewnętrznego [PZ]. Numer generowany jest automatycznie. Wybór dostawcy odbywa się z listy dostawców zdefiniowanych w systemie.

Wydania zewnętrznego [WZ]. Realizowane w sposób odwrotny do [PZ].

Realizacji przychodu wewnętrznego [PW]. Możliwej za pomocą zeskanowania kodu jednej pozycji.

Realizacji rozchodu wewnętrznego [RW]. Realizowane w sposób odwrotny do [PW].

Uzyskania informacji o materiale [M]. Skanując kod materiału lub wpisując jego nazwę.

Praca z kodami kreskowymi

Moduł Weaver WMS Advanced, działa poprzez przeglądarkę internetową. Dzięki temu możliwa jest praca na dowolnym urządzeniu mobilnym wyposażonym w taką przeglądarkę, czyli np. Smartphone z systemem Android lub Apple. Możliwe jest generowanie kodów w programie oraz przypisywanie kodów do materiałów i produktów będących w ofercie firmy. System współpracuje z drukarkami kodów kreskowych. Odczyt kodów możliwy jest za pomocą czytnika kodów kreskowych bluetooth podłączonego do urządzenia (smartphone, tablet) lub też za pomocą kolektora danych wyposażonego w taki czytnik.

Twój system zarządzania magazynem

Ponad 20 000 klientów