Poznaj mobilny program magazynowy.

Weaver WMS na system Android.

Intefejs aplikacji mobilnej Weaver WMS
Element tła

Pracuj na urządzeniach mobilnych.

Weaver WMS Advanced jest rozszerzeniem Weaver WMS Standard, umożliwiającym pracę programu z urządzeniami mobilnymi wyposażonymi w systemy Android oraz Windows Phone. System umożliwia również pracę z czytnikami kodów podłączonymi do urządzeń mobilnych lub wbudowanymi w urządzenia. Dzięki Weaver WMS Advanced można dodać dokument WZ/PZ/PW/RW na tablecie, a pozycje dokumentu dodawać poprzez skanowanie kolejnych kodów produków, czy też materiałów. Dzięki rozszerzeniu praca z systemem staje się przyjemnością. Rozszerzenie jest w pełni kompatybilne z podstawową wersją systemu na komputery oraz laptopy. Dzięki kompatybilności możliwy jest podgląd stanów magazynowych na komputerze w stanie rzeczywistym, jak również śledzenie działań mobilnych.

Wersja mobilna systemu Weaver WMS dostępna jest poprzez przeglądarkę internetową, w którą wyposażone są urządzenia mobilne (smartphony, tablety). Wystarczy zainstalować sieć bezprzewodową w obrębie firmy, by cieszyć się mobilnością systemu magazynowego.

Działanie mobilnego systemu Weaver WMS.

Zaprojektowane tak, aby wyeliminować ryzyko kliknięcia w nieodpowiednią funkcje. Korzystając z systemu, masz możliwość:

Przyjęcia zewnętrznego [PZ]. Możliwe jest dodanie dokumentu PZ na urządzeniu mobilnym. Numer generowany jest automatycznie. Wybór dostawcy odbywa się z listy dostawców zdefiniowanych w systemie.

Wydania zewnętrznego [WZ]. Realizowane w sposób odwrotny do [PZ].

Realizacji przychodu wewnętrznego [PW]. Możliwej za pomocą zeskanowania kodu jednej pozycji.

Realizacji rozchodu wewnętrznego [RW]. Realizowane w sposób odwrotny do [PW].

Uzyskania informacji o materiale [M]. Skanując kod materiału lub wpisujać jego nazwę.

Praca z kodami kreskowymi.

Moduł mobilny Weaver WMS Advanced, działa poprzez przeglądarkę internetową. Dzięki temu możliwa jest praca na dowolnym urządzeniu mobilnym wyposażonym w taką przeglądarkę, czyli np. Smartphone z systemem Android lub Apple. Możliwe jest generowanie kodów w programie oraz przypisywanie kodów do materiałów i produktów będących w ofercie firmy. System współpracuje z drukarkami kodów kreskowych. Odczyt kodów możliwy jest za pomocą czytnika kodów kreskowych bluetooth podłączonego do urządzenia (smartphone, tablet) lub też za pomocą kolektora danych wyposażonego w taki czytnik.

Zaufało nam ponad 900 klientów