Oferty pracy Weaver Software

Poniżej znajdziesz aktualną listę ofert pracy w firmie Weaver Software.
CV prosimy przesyłać na adres biuro@weaversoft.pl

Rozmowa kwalifikacyjna

Szukasz stażu lub praktyk?

Jeżeli jesteś osobą lubiącą informatyczne nowinki oraz chcesz rozwijać swoje umiejętności, zapraszamy Cię do naszej firmy, w celu odbycia stażu lub praktyk! Praca w zespole profesjonalistów, a zarazem pozytywnych osób, pozwoli Ci nabyć przede wszystkim doświadczenia. Programowanie, Web Design, Software Testing - to jedne ze stanowisk pracy w Weaver Software. Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 48 godzin!

Aktualnie dostępnych (1) ofert pracy.

Przedstawiciel Handlowy

Środa Wielkopolska, Polska

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż systemu magazynowego Weaver WMS

Oczekiwania

  • Doświadczenie w sprzedaży systemów IT dla logistyki
  • Skuteczność w kontaktach z klientami
  • Kompetencja, dynamizm oraz komunikatywność
  • Zdecydowanie dążenie do celu oraz zaangażowanie
  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalnych
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Praca w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • Motywujący system premii
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Wsparcie pracowników
  • Samochód służbowy

Jeżeli szukasz ciekawej pracy i rodzinnej atmosfery wśród życzliwych ludzi do współpracy, zapraszamy do przesyłania CV na adres kontakt@weaversoft.pl

Nowe możliwości
zarządzania magazynem