Listy referencyjne

Kliknij wybrany list referencyjny, aby pobrać go w formacie PDF.

3RE Spółka Z o. o. Sp. K.

"(...) Wszystkie prace zostały wykonane terminowo, z należytą starannością oraz zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Szkolenie pracowników zostało zorganizowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny. Wiedza zdobyta przez personel z powodzeniem jest wykorzystywana podczas pracy z systemem."

Rolladen Group

"(...) Cały proces związany z wdrożeniem został przeprowadzony zgodnie z Naszymi oczekiwaniami oraz wcześniejszymi ustaleniami. Informacje oraz potrzebna Nam wiedza zostały przekazane w sposób merytoryczny i fachowy. Szkolenie zostało ocenione bardzo wysoko przez uczestników (...)"

Hermespol

"(...) Firma Bizhouse Sp. z o. o. dała się poznać jako przedsiębiorstwo solidne, dobrze zorganizowane oraz elastyczne we współpracy z inwestorem. Współpraca była przykładem profesjonalizmu, wysokiego poziomu technicznego, organizacyjnego i wysokiej jakości świadczonych usług."

Kaps Sp. z o. o.

"(...) Z przyjemnością i pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że współpraca z firmą Bizhouse Sp. z o. o. kształtuje się bardzo dobrze i jest kontynuowana po dzień dzisiejszy. Firma Kaps Sp. z o. o. regularnie składa w firmie Bizhouse Sp. z o. o. zlecenia w zakresie modyfikacji systemu i dostosowania go do swoich potrzeb."

CNS Capital Net System Sp. z o. o.

"(...) W związku z powyższym, rekomenduję firmę Weaver Software, jako profesjonalnego partnera do technicznego i merytorycznego wsparcia w zakresie obsługi informatycznej. W szczególności dotyczy to tworzenia systemów informatycznych na zamówienie."

Poland IT Sp. z o. o.

"(...) Zarówno w fazie projektowej jak i podczas realizacji wdrożenia systemu Eyesity firma Bizhouse Sp. z o. o. wykazała pełen profesjonalizm oraz fachowość we wszystkich swoich działaniach. Całość prac została wykonana rzetelnie i bezbłędnie, zgodnie z pierwotnymi ustaleniami."

Lensolar Sp. z o. o.

"(...) Podczas realizacji projektu oraz po jego zakończeniu, firma Bizhouse Sp. z o. o. dała się poznać jako wiarygodny i rzetelny partner biznesowy. Wszystkie prace zostały wykonane w założonym terminie zgodnie z pierwotnymi ustaleniami. (...)"

Nowe możliwości
zarządzania magazynem

Twój system zarządzania magazynem