Misją firmy jest dostarczanie najwyższej klasy rozwiązań informatycznych.
Pomogliśmy tysiącom firm w Polsce i za granicą.

Projekt

Gruntowna analiza potrzeb Państwa firmy pozwala ustalić, jak w tej chwili wygląda obszar podlegający przemianie oraz jak ma on wyglądać docelowo.

Wykonanie

Tworzona jest aplikacja dedykowana. Systematyczne spotkania prezentują wyniki pracy. Efekt jest zawsze zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Wsparcie

System objęty jest gwarancją, użytkownicy objęci są wsparciem pozwalającym na bezproblemową pracę. Możemy rozwijać system zgodnie z kierunkiem rozwoju firmy.

HISTORIA FIRMY

Pomagamy naszym klientom od wielu lat.
W tym czasie zebraliśmy doświadczenie pozwalające być dostawcą wysokiej klasy rozwiązań informatycznych.

Weaver Software - Oprogramowanie

Firma powstała w 2009 roku i od tego czasu udało nam się zyskać liczne grono zadowolonych klientów. Wynika to z tego, że firmę tworzą pasjonaci. Ludzie lubiący wykonywać swoją pracę. Codziennie piszemy setki linii kodu. Tworzymy nasze oprogramowanie z pasją oraz zaangażowaniem, tak aby klient otrzymał to na co zasługuje - perfekcyjny produkt.

Nasz bezpłatny program magazynowy Weaver WMS cieszy się niezwykle dużą popularnością. Miesięczne aktualizacje pozwalają wyprzedzić konkurencję poprzez ciągłe udoskonalanie produktu.

Kontakt Dane firmy

W 2015 roku powstała spółka córka Poland IT Sp. z o.o. zajmująca się zaawansowanymi usługami informatycznymi, w tym w szczególności tworzeniem oprogramowania na zamówienie dla firm znajdujących się na terenie Uni Europejskiej. Powstawnie spółki wynika z niższych stawek godzinnych za programistę w Polsce w porównaniu z krajami "starej Unii".

Zachęcamy do odwiedzenie strony Poland IT i promowania jej wśród zagranicznych firm.
Docelowo strona ma zrzeszać firmy IT działające na terenie Polski w celu świadczenia usług IT firmom zagranicznym .


Więcej informacji
Outsource IT Projects to Poland
19521

Przepracowanych
godzin

961

Zadowolonych
Klientów

51

Projektów
informatycznych

9

Strategicznych
partnerów

KLIENCI O NAS

Opinie naszych klientów dostępne są poniżej.
Po szerszą listę referencji zapraszamy poprzez kontakt mailowy.

Efekty pracy spełniły wszystkie założone wymagania, a profesjonalne podejście oraz otwartość Weaver Software przewyższyła oczekiwania. System informatyczny diametralnie usprawnił procesy biznesowe zachodzące w firmie. (...) rekomenduję firmę Weaver Software, jako profesjonalnego partnera do technicznego i merytorycznego wsparcia w zakresie obsługi informatycznej.

Piotr Krenig Piotr Krenig
CNS Sp. z o.o., Prezes Zarządu.

Firma Weaver Software wykonała zarówno aplikację web (dostępną przez przeglądarkę internetową), jak i aplikację na system Android. System został wykonany w oparciu o dostarczoną specyfikację, wybrane elementy systemu zostały zmodyfikowane, tak aby jeszcze lepiej spełniały nasze wymagania. Chciałbym polecić firmę Weaver Software jako solidnego partnera (...)

Tomasz Kosiada Dr hab. Tomasz Kosiada
Agroekspert Polska, Właściciel.

Wybrani klienci