Tworzymy oprogramowanie magazynowe od ponad 8 lat.

Poznaj firmę Weaver Software.

Miejsce konferencji

Krótko o nas.

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej klasy oprogramowania magazynowego, które pomoże Ci wejść na zupełnie nowy poziom zarządzania magazynem, a także rozwiązań informatycznych, które sprawią, że Twoja praca będzie przebiegać szybciej i łatwiej. Codziennie wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce i za granicą. Dzięki naszej wykwalifikowanej obsłudze klienta, masz możliwość kontaktu codziennie, oraz otrzymania odpowiedzi lub rozwiązania jeszcze tego samego dnia.

Nasze główne zalety

Profesjonalne i natychmiastowe wsparcie

Otrzymasz wsparcie natychmiast. Telefonicznie lub mailowo.

Indywidualne podejście do klienta

Traktujemy Cię indywidualnie. Zawsze.

Szybkość wykonywania projektów

Wykonamy Twoje zlecenie w jak najkrótszym czasie.

Historia firmy

Firma Weaver Software Andrzej Lenkowski powstała w 2009 roku. Od tego czasu zyskaliśmy zaufanie ponad 900 klientów z całej Polski. W wyniku dynamicznego rozwoju i rosnącej popularności oprogramowania Weaver WMS, w 2015 roku powołana została spółka Bizhouse sp. z o.o., która przejęła obowiązki firmy.

Nasz program magazynowy jest nieustannie rozwijany o nowe funkcje, które pozwalają użytkownikom coraz łatwiej i bezproblemowo zarządzać ich arsenałem. Miesięczne aktualizacje pozwalają nam wyprzedzić konkurencję poprzez ciągłe udoskonalanie produktu. W 2019 roku aplikacja magazynowa Weaver WMS została rozszerzona o angielską wersję językową, która pozwoli nam wyjść z oprogramowaniem poza granice Polski.

Szukasz rozwiązania?

Znajdź nas na social mediach

Zaufało nam ponad 900 klientów