Podstawy

Na jakich systemach operacyjnych działa Weaver WMS?

Nasz program działa aktualnie na systemach Windows od wersji 7 w górę, oraz Android (wersja), jeśli chodzi o aplikację mobilną. Działanie na systemach z rodziny Apple nie jest aktualnie w planach.

Jak przenieść bazę danych na nowe stanowisko bez utraty danych?

Artykuł na naszym blogu: Kliknij tutaj.

Wersja próbna

Jak długo mogę testować wersję próbną programu?

Masz możliwość testowania wersji próbnej przez 30 dni od momentu pierwszego uruchomienia programu. Wersja ta posiada wszystkie dostępne funkcje aplikacji.

Co zrobić gdy okres próbny minie?

Gdy Twój okres próbny minie, program poinformuje Cię o tym. Możesz korzystać z darmowej wersji Lite, która wiąże się z pewnymi ograniczeniami, lub zakupić licencję wersji Standard. Oczywiście, dane wprowadzone podczas testowania, po zakupie nie znikają.

Jakie ograniczenia wiążą się z darmową wersją Lite?

W darmowej wersji Weaver WMS Lite możesz posiadać maksymalnie 100 materiałów w magazynie, oraz wystawiać maksymalnie 100 dokumentów miesięcznie.

Zakup licencji i wersji

Jaki jest cennik licencji programu?

Wersja WMS Standard posiada 4 rodzaje licencji: 1-roczna (196zł netto), 2-roczna (362zł netto), 3-roczna (486zł netto), oraz licencja wieczysta (614zł netto). Rozszerzenie WMS Advanced wynosi 1999zł netto i pozwala na pracę na urządzeniach mobilnych.

Na ilu stanowiskach jednocześnie mogę używać klucza licencji?

Klucz licencyjny, które otrzymujesz na swój adres e-mail po opłaceniu zamówienia, można wykorzystać tylko na jednym stanowisku.

Czym różnią się wersje Standard, Advanced i Pro?

Przede wszystkim specyfikacją. Zobacz specyfikacje wersji Weaver WMS. Dodatkowo wersja Pro nie ma określonej ceny. Zależy ona od indywidualnych potrzeb klienta podczas wdrożenia systemu.

Jak długo muszę czekać za licencją?

Zaraz po zamówieniu wybranej przez Ciebie licencji, otrzymasz na maila wystawioną Proformę z danymi do wpłaty. Po jego wykonaniu, należy przesłać nam potwierdzenie przelewu, po czym otrzymasz klucz licencyjny, wraz z fakturą VAT.

Importowanie danych z plików zewnętrznych

Czy istnieje możliwość importowania danych z plików zewnętrznych?

Jak najbardziej. System Weaver WMS posiada wiele możliwości importu oraz eksportu. Przykładowo, jeżeli posiadasz duży arsenał i zależy Ci na szybkim dodaniu go do programu, możesz zrobić to za pomocą pliku Excel, gdzie uzupełniasz potrzebne dane i importujesz do aplikacji za pomocą odpowiedniej funkcji.

Integracje z systemami zewnętrznymi

Jakie integracje posiada program Weaver WMS?

Aplikacja posiada integrację z systemami EPR, platformami e-commerce, oraz firmami kurierskimi. Wszystko o integracjach znajdziesz tutaj: Integracje Weaver WMS

Czy jest możliwość integracji z dodatkowym systemem zewnętrznym?

Tak. Możemy integrować naszą aplikację z praktycznie każdym systemem zewnętrznym. Po wstępnej rozmowie, na temat działania takiej integracji, otrzymujesz darmową wycenę, po której możemy przejść do indywidualnego wdrożenia.

Funkcjonalność programu

Jakie dokumenty mogę wystawiać?

Możesz wystawiać m.in. takie dokumenty jak ZD, PZ, ZO, WZ, WZK, WK, FS, PW, ZRW, RW, MM czy przeprowadzać inwentaryzację, oraz wiele innych.

Jak odnaleźć lokalizację danego materiału w magazynie?

Nasz program jako jeden z nielicznych posiada funkcjonalność lokalizacji danego materiału w magazynie, nawet po zeskanowaniu kodu kreskowego na jego opakowaniu. W tym calu należy skorzystać w opcji Stany magazynowe + miejsca w zakładce raporty.

Bezpieczeństwo danych

Jak dbać o bezpieczeństwo danych w programie?

Struktura naszej bazy danych jest bardzo stabilna. Ponadto masz możliwość wykonywania jej kopii zapasowej w dowolnym momencie, aby w przypadku awarii stanowiska, można było ją bezpieczenie przenieść.

Obsługa magazynów

Czy można prowadzić wiele magazynów jednocześnie?

Tak. Weaver WMS umożliwia prowadzenie nawet kilkudziesięciu magazynów jednocześnie. W każdej chwili możesz zobaczyć w jakim magazynie i na jakim miejscu leży dany produkt. Ponadto przy wydawaniu towaru z magazynu, masz pełną kontrolę nad tym, z jakiego arsenału chcesz go wziąć.

Na czym polega projektant magazynu?

Projektant magazynu to funkcja zaimplementowana w systemie. Pozwala Ci ona na jego tworzenie i projektowanie. Masz możliwość podania wymiarów, dodawania sektorów poziomych i pionowych, oraz określania ilości poziomów na danym regale. Dla Twojej wygody, możesz nazywać poszczególne magazyny i sektory własnymi nazwami.

Wersja mobilna Weaver WMS

Ile kosztuje rozszerzenie dla urządzeń mobilnych i jak wygląda jego wdrożenie?

Wersja mobilna systemu Weaver WMS podlega indywidualnej wycenie. Jej szacowany koszt zaczyna się w okolicach 9 999 zł netto. WMS PRO pozwala na zdalną pracę z poziomu terminali mobilnych w czasie rzeczywistym. Wdrożenie przebiega w kilku etapach, poczynając od uzgodnienia szczegółów i potrzeb klienta, spotkania w Państwa firmie w celu prezentacji funkcji programu, zestawienie darmowych testów i ostateczne podjęcie decyzji o wdrożeniu systemu. Uzyskaj darmową wycenę wdrożenia.

Wdrożenia dodatkowych funkcjonalności

Czy jest możliwe wdrożenie dodatkowej funkcjonalności?

Jak najbardziej. W tym celu należy skontaktować się z nami mailowo: kontakt@weaversoft.pl. Wycena wdrożenia potrzebnej funkcji jest indywidualna i zależy od wielkości implementacji.

Aktualizacje oprogramowania i nowe wersje

Czy aktualizacje są darmowe?

Tak. W okresie ważności Twojej licencji, wszystkie dostępne aktualizacje są za darmo.

Skąd mam wiedzieć o dostępnej nowej wersji programu?

Przy uruchomieniu, jeśli dostępna jest nowa wersja systemu Weaver WMS program poinformuje Cię o tym. Możesz zgodzić się na aktualizację lub ją zignorować. Zalecamy, aby przed każdą instalacją nowszej wersji programu, wykonać kopię bazy danych.

Jak często dostępne jest nowe uaktualnienie Weaver WMS?

Program jest rozwijany cały czas. Staramy się, aby aktualizacje były wydawane w każdym miesiącu. Dzięki temu, Weaver WMS jest jednym z najnowocześniejszych programów do obsługi magazynów.

Zaufało nam ponad 900 klientów