System Weaver WMS dla szkół i uczelni.

Weaver WMS dla edukacji

Jako firma, nieustannie otwieramy się na nowe możliwości, a w szczególności stawiamy na ciągły rozwój naszego produktu i marki. Dziś przedstawiamy Państwu specjalną ofertę dla szkół i uczelni, która zawiera wysokie rabaty i zniżki, zestawy materiałów szkoleniowych online oraz indywidualne szkolenia. Zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z możliwościami systemu, a także do darmowego kontaktu i wyceny wdrożenia Weaver WMS w wersji edu.

Korzyści wersji edukacyjnej

Oto lista głównych korzyści z wdrożenia wersji edukacyjnej systemu:

1. Praca uczniów lub studentów w systemie opartym na najnowszych technologiach informatycznych

2. Zdobycie przez uczniów praktycznych umiejętności i doświadczenia w posługiwaniu się systemami WMS, co zwiększy ich pozycje na rynku pracy

3. Przygotowanie do końcowych egzaminów zawodowych

4. Możliwość zdobycia specjalnych certyfikatów współpracy z systemem Weaver WMS

5. Nawet 60-procentowe zniżki przy wdrażaniu systemu w wersji edu.

Materiały szkoleniowe online

Materiały szkoleniowe to zbiór podstawowych poradników praktycznego posługiwania się systemem. Zawierają one takie informacje jak m.in.: tworzenie dokumentów wydań i przyjęć zewnętrznych, tworzenie katalogów magazynowych, posługiwanie się modułem produkcji, generowanie faktur oraz analiz i raportów systemowych, konfiguracja systemu oraz jego administracja.

Wszystkie dokumenty otrzymają Państwo w wersji PDF do pobrania na adres mailowy. Aby zgłosić swoją chęć do wdrożenia wersji Weaver WMS edu zapraszamy do bezpłatnego kontaktu klikając tutaj.

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. wdrożeń systemów WMS

Ponad 5 lat doświadczenia we wdrażaniu systemów magazynowych WMS. Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas! Jesteśmy dostępni pod numerem +48 666 608 677 lub adresem kontakt@weaversoft.pl