Integracja Weaver WMS ze sklepem internetowym Prestashop

System magazynowy Weaver WMS jako jedyny daje możliwość połączenia z platformą e-commerce Prestashop. Dzięki wbudowanej integracji mamy możliwość zarządzania zamówieniami spływającymi od klientów, statusami zamówień oraz stanem magazynowym z poziomu jednej aplikacji.

Możliwości integracji:

  • Pobieranie zamówień – do WMS’a pobieramy zamówienia pojawiające się na sklepie. Pobierane są zamówienia opłacone oraz płatne przy odbiorze. Możemy zdefiniować okres czasowy z jakiego mają być pobierane zamówienia, np. z ostatnich 3 dni.
  • Wysyłka statusów zamówień – system na bieżąco może aktualizować statusy zamówień w panelu administracyjnym. Statusy odświeżane są cyklicznie i zmieniają się zgodnie z aktualnym statusem zamówienia w WMS’ie. Klient na bieżąco może otrzymywać informacje mailowe o statusie swojego zamówienia.
  • Wysyłka stanów magazynowych – stan magazynowy na sklepie może być aktualizowany na bieżąco wg stanu z WMS’a. Dzięki temu na sklepie zawsze mamy bieżącą ilość asortymentu dostępną do sprzedaży.

Wypróbuj za darmo już dziś

Pobierając program mamy możliwość przetestowania działania integracji przez okres 30 dni za darmo. Instrukcja konfiguracji znajduje się w linku obok: Instrukcja konfiguracji integracji z PrestaShop

Po tym okresie wystarczy wykupić licencję na system oraz abonament na integrację z Prestashop i możemy cieszyć się możliwościami oraz usprawnieniami jakie dostarcza nam połączenie systemu magazynowego i sklepu internetowego.

Link do dodatku dodatku widoczny jest tutaj: Integracja z platformą PrestaShop

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. wdrożeń systemów WMS

Ponad 5 lat doświadczenia we wdrażaniu systemów magazynowych WMS. Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas! Jesteśmy dostępni pod numerem +48 666 608 677 lub adresem kontakt@weaversoft.pl