Co w sytuacji, gdy w firmie posiadamy już program sprzedażowy i chcemy równolegle mieć możliwość wystawiania dokumentów handlowych? Odpowiedź poznasz w tym artykule.

W tym artykule poznasz strukturę systemów WMS, dowiesz się czym są i jak działają oraz jakie korzyści płyną z wdrożenia systemu WMS w magazynie. Redukcja kosztów, czasu pracy...

System magazynowy Weaver WMS jako jedyny daje możliwość połączenia z platformą e-commerce Prestashop.

Program magazynowy Weaver WMS posiada wbudowany moduł, pozwalający na zaawansowane projektowanie i zarządzanie topologią magazynów.

Program Weaver WMS to nie tylko system do zarządzania gospodarką magazynową. Dzięki wbudowanemu modułowi e-commerce z poziomu tego samego programu użytkownik może zarządzać zarówno stanem magazynowym jak i zamówieniami od klientów.

Zarządzaj licencjami systemu Weaver WMS, dokonuj płatności i zarządzaj fakturami za pomocą rozbudowanego interfejsu użytkownika.

Weaver WMS Standard pozwala na pełne zarządzanie rezerwacją towaru znajdującego się na stanie magazynowym.

Weaver WMS działa w oparciu o API w architekturze REST, które wykorzystuje protokół HTTP i jego metody, takie jak GET, POST, PUT oraz DELETE.

Poza standardowymi funkcjami związanymi z zarządzaniem logistyką magazynową, system Weaver WMS oferuje swoim klientom moduł produkcyjny.

System magazynowy Weaver WMS dla szkół w specjalnej ofercie. Dostęp do materiałów szkoleniowych online, indywidualnych szkoleń i wiele więcej.

Integracja z Allegro, PrestaShop oraz InPost, wielojęzyczna wersja systemu, nowe funkcje i wiele więcej.

Twój system zarządzania magazynem

Ponad 20 000 klientów