Aplikacje mobilne są to internetowe aplikacje stworzone do pracy na smartfonach oraz innych urządzeniach mobilnych. W naszym życiu liczy się czas, ludzie są coraz bardziej niecierpliwi. Wiemy czego chcemy i chcemy otrzymać to jak najszybciej.

Minusem komputera jest to, że jego uruchomienie trwa. Smarfon jest uruchomiony cały czas, znalezienie interesującej nas aplikacji mobilnej na smartfonie to kwesia co najwyżej kilku sekund. Kiedyś problemem było wolne łącze 3G. W dobie internetu HSDPA+ oraz LTE użytkownicy smarfonów cieszą się bardzo szybkim internetem. Dane są często aktualizowane w tle, tak więc po wybraniu aplikacji mamy już dostęp do najnowszych informacji, nie ma potrzeby aktualizować danych po uruchomieniu. Aplikacja mobilna jest zawsze pod ręką. Nawet najtwardszy "elektorat" klasycznych telefonów Nokii (typu Nokia 6210) przekonuje się smarfonów. Rozwiązanie mobilne stają się rzeczywistością, której warto być częścią. Potencjał jest ogromny.

Weaver Software - aplikacje webowe

Korzyści z wdrożenia aplikacji mobilnej

Szybki kontakt z nami
Za pomocą poniższego formularza

Aplikacja mobilna jako część systemu informatycznego

Najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie aplikacji mobilnej jako dodatek do większego systemu informatycznego. Może też stanowić jego komplementarną cześć. Przy takim rozwiązaniu użytkownik część działań może wykonywać przez przeglądarkę internetową siedząć przed komputerem, natomiast jadąc samochodem może uruchomić aplikację mobilną żeby wyciągnąć z systemu najważniejsze informacje. Aplikacja mobilna może zawierać tylko najważniejsze z punktu widzenia całego systemu informacje. Przykładowo mogą to być: dzienny raport sprzedaży, informacje o brakujących produktach, czy też inne krytyczne dla funkcjonowania przedsiębiorstwa informacje.

Dlaczego u nas

Perfekcyjny balans doświadczenia i świeżości. Nasz zespół tworzą osoby zajmujące się tworzeniem oprogramowania przez okres 5-10 lat. Programiści z takim doświadczeniem są najbardziej cenieni na rynku pracy. Są najlepsi dlatego, że ich obecność na rynku z jednej strony pozwoliła na zebranie bezcennych doświadczeń podczas pracy, a z drugiej nie powoduje tzw. wypalenia zawodowego. W zawodzie programisty takie wypalenie przychodzi z czasem i powoduje brak świeżości spojrzenia na oferowane rozwiązania. Nam to nie grozi. Jesteśmy pasjonatami.

Kompleksowa obsługa procesu. Nie tylko piszemy oprogramowanie. Nie jesteśmy tylko programistami zamkniętymi w ciemnym pokoju, rozświetlonym przez blask monitora. Los oprogramowania oraz klienta nie jest nam obojętny. Czesto zdarzało się tak, że pomagaliśmy klientowi wyprostować tematy dofinansowania projektu, gdy groziła mu utrata środków. Często doradzamy w zakresie szkolenia użytkowników, nadawania uprawnień. Wybieramy dostawcę usług hostingowych razem z klientem. Jeździmy z klientami na spotkania. Organizujemy spotkania z podobnymi firmami w branży, które już wdrożyły podobny system. Łamiemy stereotyp informatyka, jesteśmy ludźmi i solidnymi partnerami.

Niska cena. Przygotowując oferty często zdażało się się, że nasze cena była nawet kilkukrotnie niższa niż cena konkurencji. Wpływ na taką sytuację ma wiele czynników, jednak najważniejszy wynika z faktu, że pracujemy bardzo szybko. Badania pokazują, że jeden bardzo dobry programista jest w stanie wykonać 10 razy więcej pracy w ciągu jednego dnia, niż programista kiepski, wypalony. Potrafimy zorganizować naszą pracę tak, żeby jej efekty były szybkie, tanie oraz najwyższej jakości.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli Państwo się z nami skontaktują w celu wyceny aplikacji dla Państwa firmy. Wycena jest oczywiście zupełnie darmowa i do niczego nie zobowiązuje.

Wybrani klienci