Oprogramowanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Zdjęcie stanowiska komputerowego

W temacie aplikacji desktop jesteśmy profesjonalistami.

Tworzone przez nas oprogramowanie komputerowe, opieramy na technologii Microsoft, która zapewnia stabilne, bezpieczne i przyjemne korzystanie z aplikacji. Jesteśmy autorami wielu algorytmów stworzonych na potrzeby naszych klientów, a także programu magazynowego Weaver WMS, które zapewnia innowacyjne i łatwe zarządzanie magazynem.

Projektując dla Ciebie aplikację, dbamy o każdy szczegół. Zapewniamy stworzenie przyjaznego interfejsu według wiodących zasad UI, jak najlepszą optymalizację oraz stabilność.

Wszystko przebiega w kilku etapach. Poczynając od analizy Twoich wymagań, przechodząc kolejno przez prezentację efektów, szkolenie pracowników i utrzymanie aplikacji, a w razie potrzeby, objęcie pomocą.

Główne zalety oprogramowania desktop.

Szybkość działania.

Większa moc obliczeniowa komputerów, to szybsze działanie aplikacji.

Stabilność programu.

Używamy technologii, które zapewniają wysoką stabilność.

Przyjazny interfejs.

Najnowsze metody projektowania UI.

Logo Weaver Software

Dlaczego powinieneś wybrać nas?

Perfekcyjny balans doświadczenia i świeżości. Nasz zespół tworzą osoby zajmujące się tworzeniem oprogramowania przez okres 5-10 lat. Programiści z takim doświadczeniem są najbardziej cenieni na rynku pracy. Są najlepsi dlatego, że ich obecność na rynku z jednej strony pozwoliła na zebranie bezcennych doświadczeń podczas pracy, a z drugiej nie powoduje tzw. wypalenia zawodowego. W zawodzie programisty takie wypalenie przychodzi z czasem i powoduje brak świeżości spojrzenia na oferowane rozwiązania. Nam to nie grozi. Jesteśmy pasjonatami.

Kompleksowa obsługa procesu. Nie tylko piszemy oprogramowanie. Nie jesteśmy tylko programistami zamkniętymi w ciemnym pokoju, rozświetlonym przez blask monitora. Los oprogramowania oraz klienta nie jest nam obojętny. Często zdarzało się tak, że pomagaliśmy klientowi wyprostować tematy dofinansowania projektu, gdy groziła mu utrata środków. Często doradzamy w zakresie szkolenia użytkowników i nadawania uprawnień. Wybieramy dostawcę usług hostingowych razem z klientem. Jeździmy z klientami na spotkania. Organizujemy spotkania z podobnymi firmami w branży, które już wdrożyły podobny system. Łamiemy stereotyp informatyka, jesteśmy ludźmi i solidnymi partnerami.

Niska cena. Przygotowując oferty często zdarzało się tak, że nasza cena była nawet kilkukrotnie niższa niż cena konkurencji. Wpływ na taką sytuację ma wiele czynników, jednak najważniejszy wynika z faktu, że pracujemy bardzo szybko. Badania pokazują, że jeden bardzo dobry programista jest w stanie wykonać 10 razy więcej pracy w ciągu jednego dnia, niż programista kiepski, wypalony. Potrafimy zorganizować naszą pracę tak, żeby jej efekty były szybkie, tanie oraz najwyższej jakości.

Zaufało nam ponad 900 klientów