Dostawca oprogramowania na zamówienie

Jeśli na rynku nie ma aplikacji, które spełniają potrzeby Państwa firmy wtedy warto zastanowić się nad wdrożeniem aplikacji dedykowanej . Tylko taki system będzie w pełni dopasowany do potrzeb Państwa firmy i przyczyni się do wzrostu jej konkurencyjności i produktywności. Aplikacja dedykowana może zautomatyzować procesy wewnątrzfirmowe, a czas który był wcześniej przeznaczany na czynności powtarzalne można spożytkować w bardziej produktywny sposób.

Wdrożony system jest cały czas rozwijany zgodnie z kierunkiem rozwoju Państwa firmy. Wdrażanie oprogramowania dedykowanego nie powoduje rewolucji w firmie. Całość wdrażana jest stopniowo, tak aby nie zachwiać procesów biznesowych w firmie i wypracowanych w ciągu lat firmowych standardów. Procesy biznesowe, można przy okazji wdrożenie zoptymalizować i usprawnić. Czuwamy, żeby wszystko przebiegło bezproblemowo, tak aby mogli Państwo spać spokojnie.

Szybki kontakt z nami
Za pomocą poniższego formularza

Korzyści z współpracy z Weaver Software


Proces tworzenie aplikacji dedykowanej

Poniżej przedstawiony został przykładowy proces tworznia aplikacji dedykowanej. Oczywiście w zależności od potrzeb klienta proces ten jest dowolnie modyfikowany, tak aby całość przebiegła jak najbardziej optymalnie.

Dlaczego u nas

Perfekcyjny balans doświadczenia i świeżości. Nasz zespół tworzą osoby zajmujące się tworzeniem oprogramowania przez okres 5-10 lat. Programiści z takim doświadczeniem są najbardziej cenieni na rynku pracy. Są najlepsi dlatego, że ich obecność na rynku z jednej strony pozwoliła na zebranie bezcennych doświadczeń podczas pracy, a z drugiej nie powoduje tzw. wypalenia zawodowego. W zawodzie programisty takie wypalenie przychodzi z czasem i powoduje brak świeżości spojrzenia na oferowane rozwiązania. Nam to nie grozi. Jesteśmy pasjonatami.

Kompleksowa obsługa procesu. Nie tylko piszemy oprogramowanie. Nie jesteśmy tylko programistami zamkniętymi w ciemnym pokoju, rozświetlonym przez blask monitora. Los oprogramowania oraz klienta nie jest nam obojętny. Czesto zdarzało się tak, że pomagaliśmy klientowi wyprostować tematy dofinansowania projektu, gdy groziła mu utrata środków. Często doradzamy w zakresie szkolenia użytkowników, nadawania uprawnień. Wybieramy dostawcę usług hostingowych razem z klientem. Jeździmy z klientami na spotkania. Organizujemy spotkania z podobnymi firmami w branży, które już wdrożyły podobny system. Łamiemy stereotyp informatyka, jesteśmy ludźmi i solidnymi partnerami.

Niska cena. Przygotowując oferty często zdażało się się, że nasze cena była nawet kilkukrotnie niższa niż cena konkurencji. Wpływ na taką sytuację ma wiele czynników, jednak najważniejszy wynika z faktu, że pracujemy bardzo szybko. Badania pokazują, że jeden bardzo dobry programista jest w stanie wykonać 10 razy więcej pracy w ciągu jednego dnia, niż programista kiepski, wypalony. Potrafimy zorganizować naszą pracę tak, żeby jej efekty były szybkie, tanie oraz najwyższej jakości.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli Państwo się z nami skontaktują w celu wyceny aplikacji dla Państwa firmy. Wycena jest oczywiście zupełnie darmowa i do niczego nie zobowiązuje.

Wybrani klienci