Oprogramowanie na zamówienie

Jeżeli szukasz czegoś, co znacznie zwiększy Twoją produktywność i konkurencyjność, to aplikacja dedykowana będzie najlepszym wyborem.

Aplikacje dedykowane Weaver Software

Czymaplikacje dedykowane?

Taki system, w pełni będzie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zautomatyzuje procesy zachodzące wewnątrz Twojej firmy, co diametralnie przyśpieszy pracę. Wdrożenie przebiega stopniowo, tak aby nie zaburzać procesów biznesowych. Wraz z rozwojem Twojej firmy, rozwija się aplikacja.

Wszystko przebiega w kilku etapach. Poczynając od analizy Twoich wymagań, przechodząc kolejno przez prezentację efektów, szkolenie pracowników i utrzymanie aplikacji, a w razie potrzeby, objęcie pomocą.

Najnowsze technologie

Pracujemy na najlepszych dostępnych na rynku narzędziach i technologiach.

Gruntowna analiza działania

Eliminujemy wszystkie możliwe rozbieżności w postrzeganiu docelowego systemu.

Pomoc i wsparcie techniczne

Po wdrożeniu systemu zapewniamy Ci kompleksowe wsparcie.

Dlaczego powinieneś wybrać nas?

Perfekcyjny balans doświadczenia i świeżości. Nasz zespół tworzą osoby zajmujące się tworzeniem oprogramowania przez okres 5-10 lat. Programiści z takim doświadczeniem są najbardziej cenieni na rynku pracy. Są najlepsi dlatego, że ich obecność na rynku z jednej strony pozwoliła na zebranie bezcennych doświadczeń podczas pracy, a z drugiej nie powoduje tzw. wypalenia zawodowego. W zawodzie programisty takie wypalenie przychodzi z czasem i powoduje brak świeżości spojrzenia na oferowane rozwiązania. Nam to nie grozi. Jesteśmy pasjonatami.

Kompleksowa obsługa procesu. Nie tylko piszemy oprogramowanie. Nie jesteśmy tylko programistami zamkniętymi w ciemnym pokoju, rozświetlonym przez blask monitora. Los oprogramowania oraz klienta nie jest nam obojętny. Często zdarzało się tak, że pomagaliśmy klientowi wyprostować tematy dofinansowania projektu, gdy groziła mu utrata środków. Często doradzamy w zakresie szkolenia użytkowników i nadawania uprawnień. Wybieramy dostawcę usług hostingowych razem z klientem. Jeździmy z klientami na spotkania. Organizujemy spotkania z podobnymi firmami w branży, które już wdrożyły podobny system. Łamiemy stereotyp informatyka, jesteśmy ludźmi i solidnymi partnerami.

Niska cena. Przygotowując oferty często zdarzało się tak, że nasza cena była nawet kilkukrotnie niższa niż cena konkurencji. Wpływ na taką sytuację ma wiele czynników, jednak najważniejszy wynika z faktu, że pracujemy bardzo szybko. Badania pokazują, że jeden bardzo dobry programista jest w stanie wykonać 10 razy więcej pracy w ciągu jednego dnia, niż programista kiepski, wypalony. Potrafimy zorganizować naszą pracę tak, żeby jej efekty były szybkie, tanie oraz najwyższej jakości.

Zyskaj nowe możliwości.

Wejdź na wyższy poziom zarządania magazynem

Twój system zarządzania magazynem

Ponad 20 000 klientów